🔥 Ontdek onze gratis barbecuepakketten 🔥

Gratis verzending in de Benelux en Frankrijk vanaf €95

De Kamado & BBQ Specialist!

The Bastard Pro Large Graphite

Shop The Bastard Pro Large Graphite

2.399,00

The Bastard Pro – de nieuwe standaard in BBQ-innovatie!

De Bastard Pro Large Graphite Complete is dé keuze voor wie op zoek is naar een kamado van topniveau.
Gebaseerd op de populaire VX-serie, maar verder verfijnd in afwerking, design en prestaties.
Krachtig, stijlvol én klaar voor jarenlang intensief gebruik.

Verkrijgbaar in 3 trendy kleuren: Graphite, Desert Sand en Alpine Green.

Op voorraad

Kies je cadeau

  • € 254 Gratis

  • -15%

  • Code: EARLYBIRD2026

  • € -120

Kies je service

  • € 150 € 50

  • € 100 Gratis

  • € 75 € -25

  • € -50

Kies je service

  • € 50 Gratis

  • € 75 € 25

Standaardprijs

Opties

Totaal

Kies het land van levering voor de verschillende leveringsmethoden.

Met de The Bastard Pro Large Graphite, de opvolger van de VX-serie, zet The Bastard zijn meest doordachte keramische kamado BBQ neer. De donkergrijze afwerking oogt strak en ingetogen, en daaronder zit de zwaarste uitrusting die het merk levert: een Dynamic Twist Deflector uit gietijzer en een voorgemonteerd frame. De The Bastard Pro Large Graphite kamado is gebouwd voor wie het buiten koken serieus neemt en daar elke week mee bezig is.

Wat maakt de Pro-reeks anders dan de Core-reeks?

Wie de Pro naast de Core legt, ziet vooral verschil in de onderdelen die de hitte verwerken. De Core-reeks dekt de formaten Compact tot Large en vormt een sterke basis. De The Bastard Pro-reeks komt daarbovenop en bestaat enkel als Large en XL. Het grootste onderscheid is de hitteafbuiging: de Core gebruikt twee keramische halve manen, de Pro een Dynamic Twist Deflector uit gietijzer. Daarnaast krijgt de Pro het Grip & Go Mobility System, een dubbele luchttoevoer met stop en een voorgemonteerd frame. Het cordieriet keramiek, de glasvezel handgreep en de Trespa-zijtafels heeft de Pro gemeen met de Core.

Air Cap

De temperatuur in je kamado stuur je grotendeels via de luchtafvoer bovenaan. Bij de Pro-reeks gebeurt dat met de Air Cap, een topventilatie met siliconen tip. Dankzij het flipmechanisme verstel je de stand in één beweging, en de tip blijft handzaam genoeg om zonder handschoen te bedienen.

Air Cap met siliconen tip op de The Bastard Pro Large Graphite keramische kamado BBQ

Glasvezel handgreep

In plaats van een houten greep krijgt de Pro-reeks een handgreep uit glasvezel. Hout kan splinteren en vocht opnemen, glasvezel doet dat niet. De greep blijft daardoor jarenlang strak, ook wanneer de grijze kamado het hele seizoen buiten op het terras staat.

Glasvezel handgreep op het deksel van de grijze kamado The Bastard Pro Large Graphite

Grip & Go Mobility System

Een keramische kamado is zwaar, en het deksel weegt navenant. Het Grip & Go Mobility System van de Pro-reeks vangt dat op: handvatten en scharnier werken samen zodat je het toestel vlot verplaatst en het deksel gecontroleerd opent en sluit.

Grip and Go Mobility System handvat van de grijze kamado Pro Large Graphite

Modulair zijtafelsysteem

De Pro Large wordt geleverd met het flexibele modulaire zijtafelsysteem uit Trespa. Trespa is een houtvrij plaatmateriaal dat geen vocht opneemt en eenvoudig schoon te maken is. Je stelt de tafels in naar je eigen werkwijze, zodat de kamado past bij hoe jij kookt.

Modulair Trespa-zijtafelsysteem aan de The Bastard Pro Large Graphite kamado

Hexagonaal RVS grillrooster

Het grillrooster van de Pro-reeks bestaat uit twee zeshoekige halve manen van roestvrij staal, elk 7 mm dik. Samen vormen ze het Multilevel Cooking System, waarmee je op verschillende hoogtes direct en indirect tegelijk kookt. Het stevige RVS slaat warmte goed op en geeft nette grillstrepen.

Dynamic Twist Deflector

De Dynamic Twist Deflector is het hart van wat de Pro-reeks onderscheidt. Deze gietijzeren hitteafbuiger neemt de plaats in van de losse keramische halve manen van eerdere modellen. Gietijzer verdraagt herhaald opwarmen en afkoelen zonder problemen, en je wisselt er soepel mee tussen directe en indirecte warmte.

Verbeterde thermometer

De dome-thermometer in het deksel is snel en duidelijk afleesbaar. Hij volgt temperatuurwisselingen op de voet, wat vooral telt tijdens een lange low en slow-sessie waarbij je het vuur stabiel wilt houden.

Voor wie is de The Bastard Pro Large Graphite geschikt?

De The Bastard Pro Large richt zich op de frequente buitenkok. Gezinnen die geregeld grote bereidingen doen en foodies die willen blijven experimenteren, halen er het meeste uit. Het grillrooster van Ø 49 cm biedt ruimte voor twee tot zes personen, genoeg voor een complete maaltijd in één sessie. Kook je vaak, dan betaalt de Pro-uitrusting zich terug in gebruiksgemak. De donkergrijze afwerking sluit aan bij een moderne stadstuin, een betonnen terras of minimalistische tuinarchitectuur met een industriële look.

Het verschil met andere keramische kamado BBQ-merken

Keramische kamado BBQ-merken zijn er genoeg, in uiteenlopende prijsklassen. The Bastard onderscheidt zich met Europees design en met de keuze om elk toestel compleet te leveren: kamado, onderstel, zijtafels en kookonderdelen komen samen aan, klaar voor gebruik. De behuizing is van cordieriet keramiek, een dik isolerend materiaal dat ruim 350°C aankan. Waar je bij andere merken vaak nog losse onderdelen bijkoopt, zit bij de The Bastard Pro Large Graphite alles in de levering.

Ook verkrijgbaar in andere kleuren

De Pro Large is er in drie afwerkingen. Spreekt de donkergrijze afwerking je niet aan, bekijk dan de andere twee Complete-uitvoeringen:

Liever enkel het toestel zonder onderstel en zijtafels? Bekijk dan de Pro Large Graphite Solo.

Meer weten over de The Bastard Pro Large Graphite?

Voor meer achtergrond over het ontwerp en de techniek van de The Bastard Pro-reeks kun je terecht op de officiële merksite van The Bastard. Wil je het toestel liever eerst in het echt beoordelen? In onze showroom in Zelem staat het volledige aanbod opgesteld en geven we je graag persoonlijk advies.

Specificaties

  • Grillrooster: Ø 49 cm, zeshoekig roestvrij staal, 7 mm dik
  • Geschikt voor: 2 tot 6 personen
  • Keramiek: cordieriet
  • Maximale temperatuur: ruim 350°C
  • Kooksysteem: Multilevel Cooking System met twee halve manen
  • Hitteafbuiging: Dynamic Twist Deflector uit gietijzer
  • Topventilatie: Air Cap met siliconen tip
  • Luchttoevoer: dubbele luchttoevoer met stop
  • Vuurschaal: meerdelig
  • Onderstel: voorgemonteerd frame met wielen
  • Afwerking: Graphite, donkergrijs

Wat zit er allemaal bij?

De Pro Large Graphite is een Complete-uitvoering. Naast de kamado zelf krijg je het onderstel en de werkruimte mee:

  • Pro Large Graphite keramische kamado
  • Charcoal Basket uit RVS
  • Stabiel onderstel van massief staal met grotere wielen
  • Modulair zijtafelsysteem met magnetische inzetstukken
  • Air Cap met siliconen tip en flipping mechanisme
  • Multi Level systeem
  • Dynamische twist deflector
  • Geoptimaliseerde zwarte dekselthermometer
  • Hexagonaal RVS grillrooster (7 mm)
  • Grip & Go Mobility System

Levering en advies

Je bestelt de The Bastard Pro Large Graphite bij dé Belgische kamado-specialist. Wij leveren gratis vanaf 95 euro naar België, Nederland, Luxemburg en Frankrijk. Op de keramische onderdelen geldt 20 jaar garantie. Twijfel je tussen de Pro Large en een ander model, dan denken we met je mee: bij KamadoBBQ helpen we je het juiste toestel kiezen. Kom langs in de showroom in Zelem of neem contact met ons op voor advies op maat.

Wat kun je van ons verwachten ?

  • Persoonlijk contact met dé Kamado en BBQ specialist !
  • Snelle service & ruime voorraad
  • Geweldige support zowel voor als na verkoop

Wat kun je van ons verwachten ?

  • Persoonlijk contact met dé Kamado en BBQ specialist !
  • Snelle service & ruime voorraad
  • Geweldige support zowel voor als na verkoop
Je winkelmand

Gratis BBQ pakket

 

Wil je jouw BBQ ervaring naar een hoger niveau tillen? Kies dan voor ons Gratis BBQ Pakket! Dit pakket bevat populaire accessoires die zeker van pas komen bij de start van je nieuwe BBQ avontuur.

*Klik hier voor meer informatie over de inhoud van het pakket per type toestel.

Premium+ levering

 

Bij de ‘Premium+ levering’ zorgen we naast de levering, montage en uitgebreide uitleg over het gebruik en onderhoud van je BBQ ook voor de recyclage van de verpakkingsmaterialen.

Onze specialist voert samen met jou de eerste ‘clean burn’ uit, zodat je precies weet hoe je je BBQ moet aansteken en onderhouden. We nemen de tijd om al je vragen te beantwoorden en nemen direct de verpakkingsmaterialen mee, zodat je onmiddellijk van je nieuwe BBQ kunt genieten.

We plannen de levering in wanneer we in jouw regio zijn, en houden je op de hoogte van de datum en het tijdstip.

 

Premium levering

 

Wil je levering, montage en ook uitgebreide uitleg over het gebruik en onderhoud van je BBQ? Kies dan voor onze ‘Premium levering’ service.

Onze specialist helpt je met de installatie en voert samen met jou de eerste ‘clean burn’ uit, zodat je BBQ perfect geïnstalleerd is en precies weet hoe je je BBQ moet aansteken en onderhouden. We nemen de tijd om al je vragen te beantwoorden, zodat je zorgeloos van je nieuwe BBQ kunt genieten.

We plannen de levering in wanneer we in jouw regio zijn, en houden je op de hoogte van de datum en het tijdstip.
Wil je dat we na levering en installatie ook de verpakkingsmaterialen recycleren voor je? Kies dan voor onze ‘Premium+ levering’!

Levering zonder montage

 

De levering gebeurt via onze transportpartners. Het toestel wordt op een pallet geleverd en de chauffeur plaatst deze zo dicht mogelijk bij je deur of zover de toegang met zijn palletwagen mogelijk is.

We sturen je uitgebreide informatie over de installatie, zodat je je BBQ eenvoudig zelf in gebruik kunt nemen.

Natuurlijk staan onze specialisten altijd voor je klaar bij vragen!

Afhalen

 

Wil je jouw BBQ toestel zelf ophalen? Bezoek de grote BBQ Hal van Kamado BBQ om het op te pikken en ontvang een korting van € 50 wanneer je je toestel zelf komt afhalen.

Locatie: Kamado BBQ
Meldertsestraat 8
3545 Zelem (Halen), België

Neem contact met ons op voordat je langskomt, zodat we jouw bestelling kunnen voorbereiden en samen kunnen bekijken hoe je het toestel het best vervoert. Houd er rekening mee dat de BBQ vaak verpakt is in grote dozen die niet in elke wagen passen.

Klik hier voor onze openingsuren of afmetingen van de pallet op te vragen.

Het toestel dient inclusief verpakking afgehaald te worden.

Pallet levering met afspraak

 

Wil je de levering van je gloednieuwe kamado of pizzaoven niet missen? Kies deze optie en de transportfirma zal je contacteren om een afspraak te maken.

Pallet levering

 

Het item dat je hebt gekozen, is te zwaar om zo te versturen. Om het veilig bij je te krijgen, wordt het op een stevige houten pallet geplaatst – met eventueel extra’s erbovenop – en stevig ingepakt.

OPGELET: Je moet aanwezig zijn bij levering en tekenen voor ontvangst. Op de ochtend van de leveringsdag stuurt de transportfirma een tijdsslot door. Als dit niet altijd lukt, kies je best voor levering op afspraak. Indien een tweede levering nodig is, wordt er een extra kost van €50 aangerekend.